Warsztaty fotograficzne z Kubą Kaźmierczykiem na Kociewiu

KF3K warsztaty foto Kuba Kazmierczyk 3 1

Cześć! Chciałbym Cię serdecznie zaprosić na Warsztaty fotograficzne z Jakubem Kaźmierczykiem na Kociewiu, które organizuje wraz z KF3K! Będzie to wyjątkowa okazja dla wszystkich miłośników fotografii, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym dziedzinie. To także dobra okazja do doznania innych pasjonatów i wymienienia się doświadczeniami.

Warsztaty odbędą się w dniach 29.04, 30.04 i 1.05 w Pelplinie. Poprowadzi je jeden z najbardziej znanych fotografów w Polsce, czyli Jakub Kaźmierczyk! Dzięki swojemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy z pewnością pomoże Ci rozwinąć Twoje umiejętności!

O prowadzącym:

Jakub Kaźmierczyk to niezwykle znany fotograf specjalizujący się w fotografii portretowej, fashion, produktowej, kulinarnej i wnętrzarskiej. Jego fotografie często można było zobaczyć w magazynach na wielkich billboardach czy kartach menu. Na co dzień współpracuje z dużymi markami takimi jak Grycan, Renault, Lexus, Dacia, Amundsen, AmRest, MSI, Eurobank, Henkel, Nvidia, UPS czy wiele innych.

Jakub jest także bardzo zaangażowanym edukatorem i jednym z najpopularniejszych fotograficznych YouTuberów. Prowadzi również liczne warsztaty i nagrywa kursy online dla serwisu Eduweb.pl. Poza pracą komercyjną uwielbia robić portrety – zarówno te proste, jak i te bardziej artystyczne.

Jak będą wyglądać warsztaty i dlaczego warto się zapisać?

Podczas warsztatów będziesz miał możliwość poznania nowych technik fotografowania, jak również sposobów na tworzenie ciekawych i oryginalnych zdjęć. Kuba dokładnie omówi nie tylko aspekty techniczne związane z fotografią, takie jak dobór odpowiedniego sprzętu, ustawienia ekspozycji, balans bieli oraz wiele innych, ale także pokaże krok po kroku jak budować zdjęcia!

Tematyka warsztatów:

Do wyboru jest aż 6 grup warsztatowych:

 • Fotografia portretowa
  – Grupa A (godz. 10-14)
  – Grupa B (godz. 15-19)
 • Fotografia produktowa:
  – Grupa A (godz. 10-14)
  – Grupa B (godz. 15-19)
 • Obróbka zdjęć w CaptureOne

Małe grupy i luźna atmosfera

Warsztaty skierowane są do osób zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych fotografów. Kuba postara się dostosować program warsztatów do potrzeb i umiejętności uczestników, dzięki czemu każdy z nich będzie mógł skorzystać z nauki na swoim poziomie. Grupy składają się z maksymalnie 6 osób, tak by każdy mógł wynieść jak najwięcej i móc na bieżąco konsultować swoją pracę z prowadzącym.

Koszty i zapisy

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 450 złotych, a liczba miejsc jest mocno ograniczona – warto się pospieszyć z zapisami. Można to zrobić poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (link: https://forms.gle/WY8YiY7wTjRdeRX68), lub poprzez sklep cyfrowe.pl (link: https://tinyurl.com/warsztaty-kazmierczyk-pomorze).

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź nasze wydarzenie na Facebooku!

https://www.facebook.com/events/153270490942520

Lub skontaktuj się ze mną:

 • Telefon: 728 995 111
 • Mail: jacek@koslicki.pl