[Cyfrowe.pl] Wysyp nowości Canon 2020 – na co warto czekać?

nowości canon 2020

Canona po latach stagnacji w końcu zaczął walczyć o pozycję lidera. Ofensywa trwa! Japończycy zaczęli rok bardzo mocnym wejściem i, co wynika z plotek, nie jest to ich ostatnie słowo w tym roku. Ja najbardziej czekam na nowego EOS-a R5 i Canona R6 a Ty? Canon wkrótce zaprezentuje również kilka innych, niezwykle ciekawych produktów: lustrzanki, drukarki, obiektywy! Warto zapoznać się z nimi już dziś.

Nowe bezlusterkowce, czyli Canon R5 i Canon R6 to tylko wisienka na torcie, która dekoruje premiery 2020 roku. Nie mam wątpliwości, że aparaty te naprawdę namieszają na rynku! Warto jednak zwrócić również uwagę na inne produkty, które Japończycy zaprezentowali podczas hucznej konferencji. m.in.:

  • Canon 850D, który mimo, że dedykowany jest amatorom posiada szereg bardzo zaawansowanych funkcji.
  • Canon RF 100-500 F4.5-7.1L IS USM zapowiada się jako naprawdę lekki, kompaktowy i uniwersalny teleobiektyw dla fanów fotografii natury i sportu.
  • Canon RF 85 f 2 macro IS STM, czyli lekki, kompaktowy i tani obiektyw portretowy, który potrafi robić też niezłej jakości zdjęcia macro.
  • Canon RF 600 f/11 i Canon RF 800 f/11, choć są obiektywami dość ciemnymi (f/11) to myślę, że ze względu na swoje niewielkie rozmiary, niską wagę i bardzo niską cenę znajdą wielu entuzjastów.
  • Extender RF, jeśli komuś brakuje przybliżenia, to powinien polubić się z tymi dwoma extenderami.
  • Canon imagePROGRAF PRO-300 to zaawansowana drukarka, która jest prosta w obsłudze i zapewnia najwyższą jakość wydruków bez konieczności wydawania fortuny.

Cały wpis podsumowujący nowości Canona i konferencję Reimagine znajdziesz pod tym linkiem na blog.cyfrowe.pl.